РАФТ СЪС СКРИТ МОНТАЖ MAXHOME 60Х3.8Х23 СМ. ВЕНГЕ
Code: 490294


The offer is valid from 27.04.2026 until 04.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : MDF
- COLOUR : ВЕНГЕ
- LENGTH : 600.00 мм
- HEIGHT : 38.00 мм
Shipping:
Price: 12.78 €9.99 € / 19.54 лв.
Save: 21 %
| Brand | MAXHOME |
| MODEL | 60Х3.8Х23 СМ. ВЕНГЕ |
| MATERIAL | MDF |
| COLOUR | ВЕНГЕ |
| LENGTH | 600.00 мм |
| HEIGHT | 38.00 мм |
| DEPTH-MM | 235.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАКСИМАЛНО ТОВАРВАНЕ 15 КГ. |
| EAN | 3800234201863 |
No documents were found for this product

English 












