РАФТ СЪС СКРИТ МОНТАЖ 80Х3.8Х23 СМ. БЯЛ
Код: 490299
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : MDF
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 800.00 мм
- ВИСОЧИНА : 38.00 мм
Доставка:
| МОДЕЛ | 80Х3.8Х23 СМ. БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ | MDF |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 800.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 38.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 235.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МАКСИМАЛНО ТОВАРВАНЕ 15 КГ. |
| EAN | 3800234201900 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












