РАФТ СЪС СКРИТ МОНТАЖ 80Х3.8Х23 СМ. БЯЛ
Code: 490299
In stock
Short Description
- MATERIAL : MDF
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 800.00 мм
- HEIGHT : 38.00 мм
Shipping:
| MODEL | 80Х3.8Х23 СМ. БЯЛ |
| MATERIAL | MDF |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 800.00 мм |
| HEIGHT | 38.00 мм |
| DEPTH-MM | 235.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАКСИМАЛНО ТОВАРВАНЕ 15 КГ. |
| EAN | 3800234201900 |
No documents were found for this product

English 












