РАФТ С ЧЕКМЕДЖЕ DOLLE CASSETTO 45X25X8 СМ. БЯЛ
Код: 147313
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : MDF
- ЦВЯТ : БЯЛ ГЛАНЦ
- ДЪЛЖИНА : 450.00 мм
- ВИСОЧИНА : 80.00 мм
Доставка:
| Марка | DOLLE |
| МОДЕЛ | CASSETTO 45X25X8 СМ. БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ | MDF |
| ЦВЯТ | БЯЛ ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА | 450.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 80.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 250.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТОВАРОНОСИМОСТ 30 KG |
| EAN | 4007557114095 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













