РАФТ С ЧЕКМЕДЖЕ DOLLE CASSETTO 45X25X8 СМ. БЯЛ
Code: 147313
In stock
Short Description
- MATERIAL : MDF
- COLOUR : БЯЛ ГЛАНЦ
- LENGTH : 450.00 мм
- HEIGHT : 80.00 мм
Shipping:
| Brand | DOLLE |
| MODEL | CASSETTO 45X25X8 СМ. БЯЛ |
| MATERIAL | MDF |
| COLOUR | БЯЛ ГЛАНЦ |
| LENGTH | 450.00 мм |
| HEIGHT | 80.00 мм |
| DEPTH-MM | 250.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТОВАРОНОСИМОСТ 30 KG |
| EAN | 4007557114095 |
No documents were found for this product

English 













