РАФТ DOLLE TRIANGOLO 60X25X19 СМ. БЯЛ
Код: 147317
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 600.00 мм
- ВИСОЧИНА : 190.00 мм
| Марка | DOLLE |
| МОДЕЛ | TRIANGOLO 60X25X19 СМ. БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 190.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 250.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТОВАРОНОСИМОСТ 50 KG |
| EAN | 4007557130101 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














