РАФТ DOLLE TRIANGOLO 60X25X19 СМ. БЯЛ
Code: 147317
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 600.00 мм
- HEIGHT : 190.00 мм
| Brand | DOLLE |
| MODEL | TRIANGOLO 60X25X19 СМ. БЯЛ |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 600.00 мм |
| HEIGHT | 190.00 мм |
| DEPTH-MM | 250.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТОВАРОНОСИМОСТ 50 KG |
| EAN | 4007557130101 |
No documents were found for this product

English 














