РАФТ DOLLE KATANA 60X20X4.5 СМ БЯЛ
Код: 147320
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 600.00 мм
- ВИСОЧИНА : 45.00 мм
Доставка:
| Марка | DOLLE |
| МОДЕЛ | KATANA 60X20X4.5 СМ БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 45.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 200.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТОВАРОНОСИМОСТ 12 KG |
| EAN | 4007557114163 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













