РАФТ DOLLE KATANA 60X20X4.5 СМ БЯЛ
Code: 147320
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 600.00 мм
- HEIGHT : 45.00 мм
Shipping:
| Brand | DOLLE |
| MODEL | KATANA 60X20X4.5 СМ БЯЛ |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 600.00 мм |
| HEIGHT | 45.00 мм |
| DEPTH-MM | 200.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТОВАРОНОСИМОСТ 12 KG |
| EAN | 4007557114163 |
No documents were found for this product

English 













