РАФТ DOLLE DIAMOND 40X12X13 СМ. ЧЕРЕН
Код: 147315
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ + MDF
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН + ДЪБ
- ДЪЛЖИНА : 400.00 мм
- ВИСОЧИНА : 130.00 мм
Доставка:
| Марка | DOLLE |
| МОДЕЛ | DIAMOND 40X12X13 СМ. ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ + MDF |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН + ДЪБ |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 130.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 120.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТОВАРОНОСИМОСТ 15 KG |
| EAN | 4007557130422 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













