РАФТ DOLLE DIAMOND 40X12X13 СМ. ЧЕРЕН
Code: 147315
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ + MDF
- COLOUR : ЧЕРЕН + ДЪБ
- LENGTH : 400.00 мм
- HEIGHT : 130.00 мм
Shipping:
| Brand | DOLLE |
| MODEL | DIAMOND 40X12X13 СМ. ЧЕРЕН |
| MATERIAL | МЕТАЛ + MDF |
| COLOUR | ЧЕРЕН + ДЪБ |
| LENGTH | 400.00 мм |
| HEIGHT | 130.00 мм |
| DEPTH-MM | 120.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТОВАРОНОСИМОСТ 15 KG |
| EAN | 4007557130422 |
No documents were found for this product

English 













