РАФТ DOLLE AQUARIUM 40X8X12 СМ. ЧЕРЕН
Код: 147314
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
- ДЪЛЖИНА : 400.00 мм
- ВИСОЧИНА : 120.00 мм
Доставка:
| Марка | DOLLE |
| МОДЕЛ | AQUARIUM 40X8X12 СМ. ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 120.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 80.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТОВАРОНОСИМОСТ 15 KG |
| EAN | 4007557114644 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













