РАФТ DOLLE AQUARIUM 40X8X12 СМ. ЧЕРЕН
Code: 147314



The offer is valid from 26.05.2026 until 01.06.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ
- COLOUR : ЧЕРЕН
- LENGTH : 400.00 мм
- HEIGHT : 120.00 мм
Shipping:
Price: 20.45 €11.99 € / 23.45 лв.
Save: 41 %
| Brand | DOLLE |
| MODEL | AQUARIUM 40X8X12 СМ. ЧЕРЕН |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| LENGTH | 400.00 мм |
| HEIGHT | 120.00 мм |
| DEPTH-MM | 80.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТОВАРОНОСИМОСТ 15 KG |
| EAN | 4007557114644 |
No documents were found for this product

English 












