ОФИС ШКАФ IRIM OLIVE M АРВЕН/ЛАТЕ
Код: 241810
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : АРВЕН/ЛАТЕ
- ШИРИНА : 700.00 мм
- ВИСОЧИНА : 840.00 мм
Доставка:
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | OLIVE M АРВЕН/ЛАТЕ |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | АРВЕН/ЛАТЕ |
| ШИРИНА | 700.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 840.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 350.00 мм |
| EAN | 3800929061963 |

Български 













