ОФИС ШКАФ IRIM OLIVE M АРВЕН/ЛАТЕ
Code: 241810
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : АРВЕН/ЛАТЕ
- WIDTH : 700.00 мм
- HEIGHT : 840.00 мм
Shipping:
| Brand | IRIM |
| MODEL | OLIVE M АРВЕН/ЛАТЕ |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | АРВЕН/ЛАТЕ |
| WIDTH | 700.00 мм |
| HEIGHT | 840.00 мм |
| DEPTH-MM | 350.00 мм |
| EAN | 3800929061963 |

English 













