ОФИС ЕТАЖЕРКА С 2 ВРАТИ И 2 РАФТА IRIM OLIVE L АРВЕН/ЛАТЕ
Код: 241812
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : АРВЕН/ЛАТЕ
- ШИРИНА : 700.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1600.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.09 €
/
6.04лв.
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | OLIVE L АРВЕН/ЛАТЕ |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | АРВЕН/ЛАТЕ |
| ШИРИНА | 700.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1600.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 350.00 мм |
| EAN | 3800929061987 |

Български 













