ОФИС ЕТАЖЕРКА С 2 ВРАТИ И 2 РАФТА IRIM OLIVE L АРВЕН/ЛАТЕ
Code: 241812
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : АРВЕН/ЛАТЕ
- WIDTH : 700.00 мм
- HEIGHT : 1600.00 мм
Shipping:
See credit plans
from3.09 €
/
6.04лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | OLIVE L АРВЕН/ЛАТЕ |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | АРВЕН/ЛАТЕ |
| WIDTH | 700.00 мм |
| HEIGHT | 1600.00 мм |
| DEPTH-MM | 350.00 мм |
| EAN | 3800929061987 |

English 













