ОФИС ЕТАЖЕРКА OPUS БЯЛА EKO OPUS 60Х79Х32 СМ
Код: 244968
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ+МЕТАЛ
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА : 600.00 мм
- ВИСОЧИНА : 790.00 мм
Доставка:
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ | OPUS 60Х79Х32 СМ |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ+МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА | 600.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 790.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 320.00 мм |
| EAN | 5949420633007 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














