ОФИС ЕТАЖЕРКА OPUS БЯЛА EKO OPUS 60Х79Х32 СМ
Code: 244968
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ+МЕТАЛ
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH : 600.00 мм
- HEIGHT : 790.00 мм
Shipping:
| Brand | EKO |
| MODEL | OPUS 60Х79Х32 СМ |
| MATERIAL | ПДЧ+МЕТАЛ |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH | 600.00 мм |
| HEIGHT | 790.00 мм |
| DEPTH-MM | 320.00 мм |
| EAN | 5949420633007 |
No documents were found for this product

English 














