КОМПЛЕКТ ОПТИЧЕН НИВЕЛИР BOSCH PROFESSIONAL GOL 32 G
Код: 121867
Кратко описание
- РАБОТНО РАЗСТОЯНИЕ : 120 м
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ | GOL 32 G |
| РАБОТНО РАЗСТОЯНИЕ | 120 м |
| ТОЧНОСТ | ± 1 mm на 30 m |
| РЕЗБА НА СТАТИВА | 5/8" |
| СТАТИВ | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВЕС | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ | ЛАТА,ЗАЩИТА НА ЛЕЩИТЕ, ОТВЕС |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ИЗМЕРВАТЕЛНА ЕДИНИЦА 400 GON |
| EAN | 3165140745024 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













