КОМПЛЕКТ ОПТИЧЕН НИВЕЛИР BOSCH PROFESSIONAL GOL 32 G
Code: 121867
Short Description
- WORKING RANGE : 120 м
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
Per customer request
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL | GOL 32 G |
| WORKING RANGE | 120 м |
| ACCURACY | ± 1 mm на 30 m |
| TRIPOD THREAD | 5/8" |
| TRIPOD | Yes |
| PLUMB FUNCTION | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 1.700 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES | ЛАТА,ЗАЩИТА НА ЛЕЩИТЕ, ОТВЕС |
| ADDITIONAL INFORMATION | ИЗМЕРВАТЕЛНА ЕДИНИЦА 400 GON |
| EAN | 3165140745024 |
No documents were found for this product

English 













