ТАЙМЕР TS-MD3/FDD-50/G1 - 24H SYNCHRO TS-MD3/FDD-50/G1
Код: 436891
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА : PC
Доставка:
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ | TS-MD3/FDD-50/G1 |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 220.00 V |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | PC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.160 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | "МЕХАНИЧЕН |
| EAN | 3800132501591 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












