ТАЙМЕР TS-MD3/FDD-50/G1 - 24H SYNCHRO TS-MD3/FDD-50/G1
Code: 436891
In stock
Short Description
- MATERIAL BASED : PC
Shipping:
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL | TS-MD3/FDD-50/G1 |
| RATED CURRENT | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE | 220.00 V |
| MATERIAL BASED | PC |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 0.160 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | "МЕХАНИЧЕН |
| EAN | 3800132501591 |
No documents were found for this product

English 












