ФАСУНГА HOROZ HL587
Код: 463984
В наличност
Кратко описание
- ТИП : с ринг
- ЦОКЪЛ : 14
- НОМИНАЛЕН ТОК : 4.00 A
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | HL587 |
| ТИП | с ринг |
| ЦОКЪЛ | 14 |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 4.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 220.00 V |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | БАКЕЛИТ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| РАЗМЕР | Ф25-40/55 |
| ТЕГЛО | 0.020 kg |
| EAN | 8698965415025 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












