ФАСУНГА HOROZ HL587
Code: 463984
In stock
Short Description
- TYPE : с ринг
- PLINTH : 14
- RATED CURRENT : 4.00 A
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | HL587 |
| TYPE | с ринг |
| PLINTH | 14 |
| RATED CURRENT | 4.00 A |
| RATED VOLTAGE | 220.00 V |
| MATERIAL BASED | БАКЕЛИТ |
| COLOUR | БЯЛ |
| SIZE | Ф25-40/55 |
| WEIGHT | 0.020 kg |
| EAN | 8698965415025 |
No documents were found for this product

English 












