ФАСУНГА HOROZ HL586
Код: 463983
В наличност
Кратко описание
- ТИП : висяща
- ЦОКЪЛ : 14
- НОМИНАЛЕН ТОК : 4.00 A
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | HL586 |
| ТИП | висяща |
| ЦОКЪЛ | 14 |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 4.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 220.00 V |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | БАКЕЛИТ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| РАЗМЕР | Ф25/55 |
| ТЕГЛО | 0.020 kg |
| EAN | 8699303416711 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












