ФАСУНГА HOROZ HL586
Code: 463983
In stock
Short Description
- TYPE : висяща
- PLINTH : 14
- RATED CURRENT : 4.00 A
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | HL586 |
| TYPE | висяща |
| PLINTH | 14 |
| RATED CURRENT | 4.00 A |
| RATED VOLTAGE | 220.00 V |
| MATERIAL BASED | БАКЕЛИТ |
| COLOUR | БЯЛ |
| SIZE | Ф25/55 |
| WEIGHT | 0.020 kg |
| EAN | 8699303416711 |
No documents were found for this product

English 












