ФАСУНГА GU5.3 HOROZ HL550
Код: 463975
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- НОМИНАЛЕН ТОК : 2.00 A
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | HL550 |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 2.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 220.00 V |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | ПОРЦЕЛАН |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| РАЗМЕР | Ф17 / 10 |
| ТЕГЛО | 0.010 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | GU4/G6.35 |
| EAN | 8698965415049 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












