ФАСУНГА GU5.3 HOROZ HL550
Code: 463975
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- RATED CURRENT : 2.00 A
| Brand | HOROZ |
| MODEL | HL550 |
| RATED CURRENT | 2.00 A |
| RATED VOLTAGE | 220.00 V |
| MATERIAL BASED | ПОРЦЕЛАН |
| COLOUR | БЯЛ |
| SIZE | Ф17 / 10 |
| WEIGHT | 0.010 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | GU4/G6.35 |
| EAN | 8698965415049 |
No documents were found for this product

English 












