ИНВЕРТОРЕН ГЕНЕРАТОР PRAMAC P3500I 3000 W
Код: 235752
Кратко описание
- ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР : ИНВЕРТОРЕН
- РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ : 3300 W
- ГОРИВО : БЕНЗИН
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | PRAMAC |
| МОДЕЛ | P3500I 3000 W |
| ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР | ИНВЕРТОРЕН |
| РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ | 3300 W |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 3000 |
| БРОЙ КОНТАКТИ 220 V | 2 |
| ГОРИВО | БЕНЗИН |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО | 10.00 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 49.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018539084486 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















