ИНВЕРТОРЕН ГЕНЕРАТОР PRAMAC P3500I 3000 W
Code: 235752
Short Description
- TYPE POWER GENERATOR : INVERTER
- CONTINOUS POWER : 3300 W
- FUEL : PETROL
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
Per customer request
| Brand | PRAMAC |
| MODEL | P3500I 3000 W |
| TYPE POWER GENERATOR | INVERTER |
| CONTINOUS POWER | 3300 W |
| MAX OUTPUT POWER | 3000 |
| SOCKET COUNT AT 220 V | 2 |
| FUEL | PETROL |
| CAPACITY OF FUEL TANK | 10.00 L |
| PRODUCT WEIGHT | 49.500 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8018539084486 |
No documents were found for this product

English 















