ДИЗЕЛОВ ГЕНЕРАТОР DAEWOO DDAE10000DSE-3B 5360 W
Код: 233974
Кратко описание
- ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР : СТАНДАРТЕН
- РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ : 5360 W
- ГОРИВО : ДИЗЕЛ
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ | DDAE10000DSE-3B 5360 W |
| ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР | СТАНДАРТЕН |
| РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ | 5360 W |
| БРОЙ КОНТАКТИ 220 V | 2 |
| ГОРИВО | ДИЗЕЛ |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО | 15.00 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 165.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТРИФАЗЕН ИЗХОД 400V 2 X 16A |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7799034000089 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











