ДИЗЕЛОВ ГЕНЕРАТОР DAEWOO DDAE10000DSE-3B 5360 W
Code: 233974
Short Description
- TYPE POWER GENERATOR : BASIC
- CONTINOUS POWER : 5360 W
- FUEL : DIESEL
Shipping:
Per customer request
| Brand | DAEWOO |
| MODEL | DDAE10000DSE-3B 5360 W |
| TYPE POWER GENERATOR | BASIC |
| CONTINOUS POWER | 5360 W |
| SOCKET COUNT AT 220 V | 2 |
| FUEL | DIESEL |
| CAPACITY OF FUEL TANK | 15.00 L |
| PRODUCT WEIGHT | 165.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТРИФАЗЕН ИЗХОД 400V 2 X 16A |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7799034000089 |
No documents were found for this product

English 











