БЕНЗИНОВ ГЕНЕРАТОР ITC POWER GG 7000FE 5500 W
Код: 224883
Кратко описание
- ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР : СТАНДАРТЕН
- РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ : 5500 W
- ГОРИВО : БЕНЗИН
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
По клиентска поръчка
Продуктът е изчерпан
| Марка | ITC POWER |
| МОДЕЛ | GG 7000FE 5500 W |
| ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР | СТАНДАРТЕН |
| РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ | 5500 W |
| БРОЙ КОНТАКТИ 220 V | 2 |
| БРОЙ КОНТАКТИ 12 V | 1 |
| ГОРИВО | БЕНЗИН |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО | 25.00 L |
| СИНХРОНИЗИРАН | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 62.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6120100511016 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















