БЕНЗИНОВ ГЕНЕРАТОР ITC POWER GG 7000FE 5500 W
Code: 224883
Short Description
- TYPE POWER GENERATOR : BASIC
- CONTINOUS POWER : 5500 W
- FUEL : PETROL
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Per customer request
The product is out of stock
| Brand | ITC POWER |
| MODEL | GG 7000FE 5500 W |
| TYPE POWER GENERATOR | BASIC |
| CONTINOUS POWER | 5500 W |
| SOCKET COUNT AT 220 V | 2 |
| SOCKET COUNT AT 12 V | 1 |
| FUEL | PETROL |
| CAPACITY OF FUEL TANK | 25.00 L |
| SYNCHRONOUS | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 62.000 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6120100511016 |
No documents were found for this product

English 
















