БЕНЗИНОВ ГЕНЕРАТОР ATLAS COPCO P3000 2300 W
Код: 146811
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР : СТАНДАРТЕН
- РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ : 2300 W
- ГОРИВО : БЕНЗИН
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Купи на изплащане
от17.34 €
/
33.91лв.
Лихва, такси и ГПР

10х45.90€
/
10х89.77лв.
| Марка | ATLAS COPCO |
| МОДЕЛ | P3000 2300 W |
| ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР | СТАНДАРТЕН |
| РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ | 2300 W |
| БРОЙ КОНТАКТИ 220 V | 2 |
| БРОЙ КОНТАКТИ 12 V | 1 |
| ГОРИВО | БЕНЗИН |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО | 10.00 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 31.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8170023099 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















