БЕНЗИНОВ ГЕНЕРАТОР ATLAS COPCO P3000 2300 W
Code: 146811
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- TYPE POWER GENERATOR : BASIC
- CONTINOUS POWER : 2300 W
- FUEL : PETROL
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
See credit plans
from17.34 €
/
33.91лв.
Interest, fees and APR

10х45.90€
/
10х89.77лв.
| Brand | ATLAS COPCO |
| MODEL | P3000 2300 W |
| TYPE POWER GENERATOR | BASIC |
| CONTINOUS POWER | 2300 W |
| SOCKET COUNT AT 220 V | 2 |
| SOCKET COUNT AT 12 V | 1 |
| FUEL | PETROL |
| CAPACITY OF FUEL TANK | 10.00 L |
| PRODUCT WEIGHT | 31.000 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8170023099 |
No documents were found for this product

English 




















