ЦК КЛЮЧ ЕДНОПОЛЮСЕН TIMEX TIMEX WC-1
Код: 465227
В наличност
Кратко описание
- НОМИНАЛЕН ТОК : 2.00 A
- МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА : ABS
Доставка:
| Марка | TIMEX |
| МОДЕЛ | WC-1 |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 2.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 250.00 V |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | ABS |
| ЦВЯТ | СРЕБРО |
| РАЗМЕР | 145X90X18 |
| ТЕГЛО | 0.023 kg |
| EAN | 5906197308194 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












