ЦК КЛЮЧ ЕДНОПОЛЮСЕН TIMEX TIMEX WC-1
Code: 465227
In stock
Short Description
- RATED CURRENT : 2.00 A
- MATERIAL BASED : ABS
Shipping:
| Brand | TIMEX |
| MODEL | WC-1 |
| RATED CURRENT | 2.00 A |
| RATED VOLTAGE | 250.00 V |
| MATERIAL BASED | ABS |
| COLOUR | СРЕБРО |
| SIZE | 145X90X18 |
| WEIGHT | 0.023 kg |
| EAN | 5906197308194 |
No documents were found for this product

English 












