ДЕФЕКТНОТОКОВА ЗАЩИТА 25А, 30M ДВУПОЛЮСНА ABB FH202 AC-25/0.03, 2Р
Код: 479528
В наличност
Кратко описание
- ТИП : за откриване на АС токови съст
- НОМИНАЛЕН ТОК : 25.00 A
- БРОЙ ПОЛЮСИ : 2.00 БР
Доставка:
| Марка | ABB |
| МОДЕЛ | FH202 AC-25/0.03, 2Р |
| ТИП | за откриване на АС токови съст |
| ВИД | ДЕФЕКТНОТОКОВА ЗАЩИТА |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 25.00 A |
| БРОЙ ПОЛЮСИ | 2.00 БР |
| ЗАЩИТА | 30 mA |
| ЦВЯТ | БЯЛО |
| ТЕГЛО | 0.200 kg |
| EAN | 8012542891802 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












