ДЕФЕКТНОТОКОВА ЗАЩИТА 25А, 30M ДВУПОЛЮСНА ABB FH202 AC-25/0.03, 2Р
Code: 479528
In stock
Short Description
- TYPE : за откриване на АС токови съст
- RATED CURRENT : 25.00 A
- NUMBERS OF POLES : 2.00 БР
Shipping:
| Brand | ABB |
| MODEL | FH202 AC-25/0.03, 2Р |
| TYPE | за откриване на АС токови съст |
| KIND | ДЕФЕКТНОТОКОВА ЗАЩИТА |
| RATED CURRENT | 25.00 A |
| NUMBERS OF POLES | 2.00 БР |
| PROTECTION | 30 mA |
| COLOUR | БЯЛО |
| WEIGHT | 0.200 kg |
| EAN | 8012542891802 |
No documents were found for this product

English 












