ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВИНТОВЕРТ MAKITA FS4000
Код: 116427
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 570 W
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 0-4000
- РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
- ТИП НА ЗАХВАТА : 6.35 MM (1/4")
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от3.86 €
/
7.55лв.
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ | FS4000 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 570 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-4000 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 1 |
| МАКСИМАЛЕН ДИАМЕТЪР НА ВИНТА | 6 мм |
| ТИП НА ЗАХВАТА | 6.35 MM (1/4") |
| КУФАР | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.300 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 88381600842 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















