ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВИНТОВЕРТ MAKITA FS4000
Code: 116427
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 570 W
- IDLE SPEED 1/min : 0-4000
- SPEED CONTROL
- HOLDER TYPE : 6.35 MM (1/4")
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from3.86 €
/
7.55лв.
| Brand | MAKITA |
| MODEL | FS4000 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 570 W |
| IDLE SPEED 1/min | 0-4000 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| NUMBER OF GEARS | 1 |
| MAXIMUM DIAMETER OF THE SCREW | 6 мм |
| HOLDER TYPE | 6.35 MM (1/4") |
| TOOL CASE | No |
| PRODUCT WEIGHT | 1.300 kg |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 88381600842 |
No documents were found for this product

English 






















