ЕЛЕКТРИЧЕСКИ СКУТЕР NAVEE E-SCOOTER V25I PRO ДО 25 КМ/Ч, ПРОБЕГ ДО 25 КМ
Код: 303726










Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от11.32 €
/
22.14лв.
Лихва, такси и ГПР

10х29.96€
/
10х58.60лв.
Цена: 352.50 €299.62 € / 586.01 лв.
Спести: 15 %
| Марка | NAVEE |
| МОДЕЛ | E-SCOOTER V25I PRO |
| ДИСПЛЕЙ | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 36 V 5100 MAH |
| МАКСИМАЛЕН НАКЛОН НА ИЗКАЧВАНЕ | 15 % |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ | ПНЕВМАТИЧНИ |
| ПРОБЕГ | ДО 25 КМ |
| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА | E-ABS / БАРАБАННА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W) | 300 W |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ | ДО 100 KG |
| МИГАЧИ | Да |
| EAN | 6975293670978 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















