ЕЛЕКТРИЧЕСКИ СКУТЕР NAVEE E-SCOOTER V25I PRO ДО 25 КМ/Ч, MILEAGE ДО 25 КМ
Code: 303726










The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from11.32 €
/
22.14лв.
Interest, fees and APR

10х29.96€
/
10х58.60лв.
Price: 352.50 €299.62 € / 586.01 лв.
Save: 15 %
| Brand | NAVEE |
| MODEL | E-SCOOTER V25I PRO |
| DISPLAY | Yes |
| BATTERY TYPE | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY | 36 V 5100 MAH |
| MAXIMUM-GRADIENT | 15 % |
| WHEEL SIZE | 10.00 " |
| WHEEL TYPE | PNEUMATIC |
| MILEAGE | ДО 25 КМ |
| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| BRAKES | E-ABS / БАРАБАННА |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| NOMINALPOWER (W) | 300 W |
| MAXIMUM LOAD | ДО 100 KG |
| TURN SIGNALS | Yes |
| EAN | 6975293670978 |
No documents were found for this product

English 


















