ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ТРИМЕР STIHL FSE 60 540 W, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 35.00 см
Код: 231225
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 540 W
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 35.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от4.83 €
/
9.45лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | FSE 60 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 540 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 35.00 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ ФИЗИЧЕСКO ЛИЦE | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 795711374433 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













