ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ТРИМЕР STIHL FSE 60 540 W, CUTTING WIDTH 35.00 см
Code: 231225
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 540 W
- CUTTING WIDTH : 35.00 см
Shipping:
See credit plans
from4.83 €
/
9.45лв.
| Brand | STIHL |
| MODEL | FSE 60 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 540 W |
| CUTTING WIDTH | 35.00 см |
| PRODUCT WEIGHT | 3.900 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| NATURAL PERSON GUARANTEE | 24 MONTHS |
| LEGAL ENTITY GUARANTEE | 12 MONTHS |
| EAN | 795711374433 |
No documents were found for this product

English 













