ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОСА С НОЖ И КОРДА DAEWOO DAT1200
Код: 245215


Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА : 38.00 см
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ С НОЖ : 25.50 см
Доставка:
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ | DAT1200 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА | 38.00 см |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ С НОЖ | 25.50 см |
| ДЕБЕЛИНА НА КОРДАТА | 1.6 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7799034346811 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











