ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОСА С НОЖ И КОРДА DAEWOO DAT1200
Code: 245215


The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- CUTTING WIDTH OF THREAD : 38.00 см
- CUTTING WIDTH WITH KNIFE : 25.50 см
Shipping:
| Brand | DAEWOO |
| MODEL | DAT1200 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| CUTTING WIDTH OF THREAD | 38.00 см |
| CUTTING WIDTH WITH KNIFE | 25.50 см |
| THREAD DIAMETER | 1.6 мм |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7799034346811 |
No documents were found for this product

English 











