АКУМУЛАТОРЕН ТРИМЕР С КОЛИЧКА EINHELL GE-CT 18/28 18 V, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 246000
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА : 28.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от4.46 €
/
8.72лв.
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | GE-CT 18/28 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА | 28.00 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТРИМЕРНА КОЛИЧКА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825654967 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















